stickyimage

Turisme ateneístic a Andalusia

Coneix els ateneus d\'Andalusia!
http://www.ateneus.cat/wp-content/uploads/1-Banner-premis-2017.jpghttp://www.ateneus.cat/wp-content/uploads/3-Banner-premis-2017.jpg

Junta Directiva

La Junta Directiva de la Federació d’Ateneus de Catalunya és l’òrgan que executa les decisions preses per l’Assemblea General de Socis i regeix, administra i representa l’entitat.

Actualment està formada per les següents persones:

 

JUNTA DIRECTIVA

Salvador Casals

Presidència

(Societat d’Esbarjo i Cultura La Principal, Vilafranca del Penedès)

scasals@ateneus.cat

Anna Pruneda

Secretaria

(Círcol Catòlic de Badalona)

apruneda@ateneus.cat

Ricard Julià

Tresoreria

(Centre Cultural Sant Vicenç de Sarrià, Barcelona)

rjulia@ateneus.cat

Carlos Pablos

Vocalia

(Centre Moral Instructiu de Gràcia de Barcelona)

cpablos@ateneus.cat

Núria Font

Vicepresidenta

(Lluïsos d’Horta, Barcelona)

nfont@ateneus.cat

Fèlix Puig

Vocalia

(Ateneu de Cultura Popular de L’Hospitalet de Llobregat)

fpuig@ateneus.cat

Miquel Alsina

Vocalia

(Casino Unió Comercial, Vilafranca del Penedès)

malsina@ateneus.cat

Serafín Castaño

Vocalia

(Societat Cultural Sant Jaume, Premià de Dalt)

scastano@ateneus.cat