stickyimage

Turisme ateneístic a Andalusia

Coneix els ateneus d\'Andalusia!
http://www.ateneus.cat/wp-content/uploads/3174-25762-2018-Bàner-Frederic-Roda-468x60px-ateneus.cat_.gif

Junta Directiva

 

JUNTA DIRECTIVA

Salvador Casals

Presidència

(2011-2019)

(Societat d’Esbarjo i Cultura La Principal, Vilafranca del Penedès)

scasals@ateneus.cat

Anna Pruneda

Secretaria

(2011-2019)

(Círcol Catòlic de Badalona)

apruneda@ateneus.cat

Ricard Julià

Tresoreria

(2011-2019)

(Centre Cultural Sant Vicenç de Sarrià, Barcelona)

rjulia@ateneus.cat

Carlos Pablos

Vocalia

(2015-2019)

(Centre Moral Instructiu de Gràcia de Barcelona)

cpablos@ateneus.cat

Núria Font

Vicepresidenta

(2009-2019)

(Lluïsos d’Horta, Barcelona)

nfont@ateneus.cat

Fèlix Puig

Vocalia

(2015-2019)

(Ateneu de Cultura Popular de L’Hospitalet de Llobregat)

fpuig@ateneus.cat

Miquel Alsina

Vocalia

(2011-2019)

(Casino Unió Comercial, Vilafranca del Penedès)

malsina@ateneus.cat

Serafín Castaño

Vocalia

(2011-2019)

(Societat Cultural Sant Jaume, Premià de Dalt)

scastano@ateneus.cat